A A A

Szanowni Państwo bardzo proszę o podejście do pomieszczenia 025 w Budynku A w celu odebrania oświadczenia o dochodach za 2022 rok. Jak każdego roku wypełniony druk jest podstawą do naliczenia świadczenia socjalnego. Oświadczenie należy złożyć do 31 maja 2023 roku.

Pozdrawiam serdecznie.

Mirka Kołpacka


Szanowni Państwo do 31 maja 2023 roku można składać wnioski wraz z wymaganymi dokumentami na pomoc zdrowotną (w pomieszczeniu 025 w Budynku A). Wnioski należy pobrać u p. Kołpackiej lub p. Ciechomskiej.

Pozdrawiam
Mirka Kołpacka


Szanowni Państwo,
bardzo proszę o pilne dostarczenie ostatnio otrzymanych decyzji z ZUS-u o wymiarze emerytury/renty.
Pozdrawiam
Mirka Kołpacka


Dyrektor X Liceum Ogólnokształcącego serdecznie zaprasza Państwa na spotkanie integracyjne, które odbędzie się 22 grudnia o godzinie 12.00 w Róży Wiatrów. Do zobaczenia.

Z upoważnienia Mirka Kołpacka


Dzień dobry,

Szanowni Państwo, informuję, że można składać wniosek wraz z wymaganą dokumentacją na pomoc zdrowotną. Wnioski można pobierać - pomieszczenie 025 w Budynku A, złożyć bezpośrednio do Pana Dyrektora lub do mnie, albo p. Joli Ciechomskiej do 30 listopada do godziny 15.00 Proszę również o pilne dostarczenie ostatniej decyzji o wymiarze emerytury.

Pozdrawiam, Mirka Kołpacka


Szanowni Państwo,

13 października Pan Dyrektor zaprasza na spotkanie integracyjne z okazji Dnia Edukacji Narodowej, które odbędzie się w dużej sali w Kompleksie gastronomicznym o godzinie 13.00 Serdecznie zapraszamy, do zobaczenia!

Z upoważnienia Mirka Kołpacka