A A A

Szanowni Państwo, bardzo proszę nie dostarczać decyzji z ZUSu o wymiarze emerytury - zmieniły się przepisy i nie ma takiej potrzeby. Pozdrawiam serdecznie Mirka Kołpacka


Szanowni Państwo można ubiegać się o pomoc zdrowotną. Wnioski (wraz z wymaganymi dokumentami) należy pobrać w pomieszczeniu 025 w Budynku A. Termin do 31 maja 2024 roku. Pozdrawiam Mirka Kołpacka


Szanowni Państwo bardzo proszę o pobieranie druków na świadczenie socjalne - termin złożenia 24 maja 2024 roku. Budynek A pomieszczenie 025 u p. Jolanty Ciechomskiej-Sobocińskiej lub Mirosławy Kołpackiej.

Pozdrawiam serdecznie Mirka Kołpacka


Szanowni Państwo, bardzo proszę o pilne dostarczenie ostatniej decyzji o wymiarze emerytury z 2023 roku (o ile nie dostarczaliście Państwo).

Pozdrawiam serdecznie Mirka Kołpacka


 Szanowni Państwo, W imieniu Pana Dyrektora, zastępców oraz wszystkich pracowników, zapraszam na spotkanie w dniu 22 grudnia 2023 roku o godzinie 11.00 w Róży Wiatrów.

Do zobaczenia Mirka Kołpacka


Szanowni Pastwo,

proszę składać wnioski - wraz z wymaganymi dokumentami - o pomoc zdrowotną. Wnioski można pobierać w pomieszczeniu 025 w Budynku A u p. Jolanty Ciechomskiej lub u p. Mirosławy Kołpackiej w godzinach 9.00 - 13.00 do 30 listopada 2023 roku. Jeśli będziecie mieli Państwo pytania, proszę dzwonić (tel. 724 102 770).

Pozdrawiam serdecznie. Mirosława Kołpacka


Dzień dobry, Szanowni Państwo z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pan Dyrektor zaprasza w dniu 13 października 2023 roku na godzinę 13.00 do Róży Wiatrów na kawę. Do zobaczenia!

W imieniu Pana Dyrektora Mirka Kołpacka


Szanowni Państwo bardzo proszę o podejście do pomieszczenia 025 w Budynku A w celu odebrania oświadczenia o dochodach za 2022 rok. Jak każdego roku wypełniony druk jest podstawą do naliczenia świadczenia socjalnego. Oświadczenie należy złożyć do 31 maja 2023 roku.

Pozdrawiam serdecznie.

Mirka Kołpacka


Szanowni Państwo do 31 maja 2023 roku można składać wnioski wraz z wymaganymi dokumentami na pomoc zdrowotną (w pomieszczeniu 025 w Budynku A). Wnioski należy pobrać u p. Kołpackiej lub p. Ciechomskiej.

Pozdrawiam
Mirka Kołpacka


Szanowni Państwo,
bardzo proszę o pilne dostarczenie ostatnio otrzymanych decyzji z ZUS-u o wymiarze emerytury/renty.
Pozdrawiam
Mirka Kołpacka


Dyrektor X Liceum Ogólnokształcącego serdecznie zaprasza Państwa na spotkanie integracyjne, które odbędzie się 22 grudnia o godzinie 12.00 w Róży Wiatrów. Do zobaczenia.

Z upoważnienia Mirka Kołpacka


Dzień dobry,

Szanowni Państwo, informuję, że można składać wniosek wraz z wymaganą dokumentacją na pomoc zdrowotną. Wnioski można pobierać - pomieszczenie 025 w Budynku A, złożyć bezpośrednio do Pana Dyrektora lub do mnie, albo p. Joli Ciechomskiej do 30 listopada do godziny 15.00 Proszę również o pilne dostarczenie ostatniej decyzji o wymiarze emerytury.

Pozdrawiam, Mirka Kołpacka


Szanowni Państwo,

13 października Pan Dyrektor zaprasza na spotkanie integracyjne z okazji Dnia Edukacji Narodowej, które odbędzie się w dużej sali w Kompleksie gastronomicznym o godzinie 13.00 Serdecznie zapraszamy, do zobaczenia!

Z upoważnienia Mirka Kołpacka